Rádi si práci uděláte sami ale nemáte potřebné vybavení? Nabízíme Vám možnost zapůjčení profesionálních čistících přístrojů včetně potřebných čistících prostředků. Všechny stoje Vám kompletně připravíme a vysvětlíme Vám jejich obsluhu.

Co potřebujete k zapůjčení stroje :

– občanský průkaz
– úhrada půjčovného
– úhrada vratné kauce

 Všechny pronájmy čistících strojů a příslušenství jsou prováděny na základě smlouvy o zapůjčení. Informace o konkrétních přístrojích a cenách pronájmu naleznete níže.

Doplňkové služby k pronájmu

Služba EXPRES DOVOZ A VYZVEDNUTÍ
Nabízíme možnost dovezení a vyzvednutí zapůjčených strojů u Vás doma nebo ve firmě. Tuto službu nabízíme v rámci celé Ostravy. 

Cena služby: 300,- Kč

 

 

Hloubkové čištění

Kärcher Puzzi 10/1

Hloubkové čištění : gauče, pohovky, koberce, textilní nábytek, textilní interiéry automobilů

Kärcher Puzzi 10/1 s podlahovou hubicí a hubicí na čalounění se hodí obzvláště pro hygienické a efektivní čištění menších až středně velkých ploch. S nástřikovým tlakem 1 bar se tento přístroj pro nástřikovou extrakci postará o šetrné hloubkové čištění textilních ploch a dosahuje zvláště při čištění čalounění a koberců přesvědčivých výsledků. Díky úzké podlahové hubici se přístroj optimálně hodí také pro použití ve stísněných prostorových podmínkách. Flexibilní sací stěrka umí bezproblémově vyčistit i silně zastavěné oblasti. Přístroj pro nástřikovou extrakci je vybaven vestavěným kabelem na zavěšení háku, jakož i fixací ručního nářadí a sací trubky.

Ceny pronájmu

Pronájem na 1 den

400 Kč

Cena pronájmu za 24h.

Pronájem na víkend

600 Kč

Víkendový pronájem od pátku 17:00 do neděle 17:00.

Prášek (1 dávka)

29 Kč

1 dávka vystačí na cca 20 m2 čištěné plochy

Vratná kauce

2000 Kč

Vratná kauce na zapůjčení přístroje.

Parní číštění a dezinfekce

Kärcher SC 5 EasyFix PREMIUM

Parní číštění je vhodné pro dezinfekci koberců, kuchyní, záchodů, mytí spár a oken, …

V ceně zapůjčení přístroje je kompletní sada nadstavců Premium. Přístroj nepotřebuje žádnou chemii, jedná  se o ekologické čištění párou.

Parní čistič SC 5 EasyFix Premium je nejsilnější ve své třídě. S vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY a BAKTERIE. V příslušenství najdete flexibilní podlahovou hubici s chytrým upínáním utěrky (nulový kontaktu s nečistotami) či kobercový kluzák. Nabízí 4stupňovou regulaci páry. Navíc pomocí funkce VapoHydro lze ještě snadněji odstranit i silně ulpívající nečistoty. Jednoduše tak vyčistíte všechny domácí tvrdé povrchy. 

Ceny pronájmu

Pronájem na 1 den

500 Kč

Cena pronájmu na 24h.

Pronájem na víkend

900 Kč

Víkendový pronájem od pátku 17:00 do neděle 17:00.

Vratná kauce

2000 Kč

Vratná kauce na zapůjčení přístroje.

Čištění oken

Kärcher WV 6 PREMIUM

V ceně zapůjčení je rozmývací stěrka na okna, rozprašovač s čistícím prostředkem na okna a  okenní vysavač Kärcher.

AKU vysavač na okna Kärcher WV 6 Premium s rozšířenou sadou příslušenství (potah z mikrovláken Outdoor pro venkovní čistění a škrabka na odolnější nečistoty) s inovativní technologií okenní stěrky se postará o dokonale čistá okna beze šmouh a námahy. Je flexibilní, nabízí možnost výměny stěrky dle potřeby a snadno si s ním naplánujete úklid díky displeji, který zobrazuje zbývající dobu chodu. AKU baterie se pyšní opravdu dlouhou dobou výdrže až 100 min. Delší stěrka okenního bateriového vysavače WV 6 Premium umožňuje jeho používání od horní až po dolní konec plochy pouze jedním tahem.

Ceny pronájmu

Pronájem na 1 den

300 Kč

Cena pronájmu na 24h

Pronájem na víkend

500 Kč

Víkendový pronájem od pátku 17:00 do neděle 17:00.

Vratná kauce

2000 Kč

Vratná kauce na zapůjčení přístroje.